Joseph Douhgerty

25. srpna 2014 v 23:18 | • Black hoodie
zdroj: prettylittleliars.eu

Jsme jen kousek od letního finále, které opět slibuje velké věci. Joseph Dougherty odpověděl na některé otázky, které nás zajímají nejvíce.

O tom, jak Lhářky skončily s Ali
"Všechny jsou na tom teď stejně. Tahle epizoda (05×11) začíná doslova moment poté, kdy skončila epizoda předchozí, takže jsou pořád rozhodnuté to udělat."

O Melissině tajemství
"Tohle natrvalo a úplně zodpoví na otázku, co se stalo tu noc, kdy Alison zmizela, tu první noc, kdy všechno začalo."

- Čeká nás ještě více flashbacku z noci, kdy Ali zmizela.
- V letním finále bude ještě jedno větší překvapení než jen odhalení Melissina tajemství.

O rozřešení otázek z Ravenswoodu
"Od té doby, kdy k nám byl osud nepříznivý, jsme hledali způsob, jak bychom mohli lidem dostatečně sdělit, co se stalo. A myslím si, že klíč k tomu, aby se Caleb mohl v Rosewoodu pohnout dále je, aby řekl, především Hanně, co se stalo po poslední epizodě Ravenswoodu."

O tom, co čeká Paily
"Jak víte, návrat Alison velmi zkomplikoval situaci mezi Emily a Paige. A myslím si, že Paige docela otevřeně dávala najevo svoje obavy, že Emily ještě neskončila a že tu pořád něco probíhá. Emily si je na konci minulé epizody velmi jistá, ale Paige o tom rozhodnutí neví a myslím si, že Emily se teď sama sebe ptá, jestli může říct: "Pojďme to zkusit ještě jednou."

O významu smrtelného finále
"Pokud jsme udělali svoji práci dobře, tak budete stejně šokováni jako na konci minulého letního finále. Myslím, že si vůbec neděláme jen tak legraci."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama