15 nejlepších momentů s Monou - zdroj: edna.cz

8. září 2014 v 19:25 | • Black hoodie
1. Mona krade s Hannou
Připadá nám, že Moniny krádeže v obchodech po boku Hanny se odehrály před mnoha lety. V jedné z úvodních scén PLL si Mona s Hannou ukradly sluneční brýle a šálu. Seznámili jsme se tak s "nej kámoškama", které působily nerozlučně. To ještě nikdo netušil, co se bude dít…
2. Mona ničí dopis od Caleba
No, upřímně jsme v tu chvíli měli chuť Monu zaškrtit, ale tahle scéna prostě fungovala. Caleb předal Moně dopis pro Hannu, ve kterém jí vysvětluje, proč musí odjet a píše jí, že jí miluje. Mona dopis zničí ještě předtím, než si ho Hanna přečte. Ale myslíme, že to udělala z lásky - snažila se Hannu chránit svým bláznivým, nepochopitelným způsobem.
3. Mona se odkrývá jako -A
Jedna z nejlepších scén celého seriálu: Mona sundá kapuci a odhalí se před Spencer jako -A. A v tom okamžiku složí Spencer k zemi. Klasická ukázka toho, jaká byla Mona briliantní -A.
4. Mona si povídá se svými panenkami
Mona měla vážně briliantní myšlení. Chtěla Hanně sdělit tajemství, aniž by se o tom dozvěděl někdo jiný, a tak začne promlouvat ke svým panenkám v kódech. "Miss Aria You're A Killer, Not Ezra's Wife" = MAYA KNEW. Dokonale vymyšlené, že?
5. Mona jako Catwoman
Přeměna ,šprtíka Mony' do podoby, v jaké jí známe. Scéna se odehrála v jednom z flashbacků, kdy Mona převlečená za Catwoman, přistoupila k Ali: "Mňau." "Znám tě?" "Ne, ale poznáš."
6. Mona zpívá
Janel má neuvěřitelný hlas a v seriálu se jí povedlo svůj talent předvést. Jeden takový moment se odehrál v Radley, kdy si Mona sama sobě zpívala ukolébaku, přičemž v ruce držela kartu se srdcovou královnou. Byl to krásný záběr, který naháněl hrůzu.
7. Mona se vykrádá z Radley
Když Mona byla v Radley pacientem, měla to místo dokonale zmáknuté. Scéna se trochu podobala té z letního finále 5. série: Mona kráčí po chodbě převlečená za zdravotní sestřičku a působí, jako by tam všemu šéfovala.
8. Mona upíjí výroční víno Specner a Tobyho
Monu jsme si v závěru tak oblíbili, že všechny ty hrozné věci, které udělala, přecházíme. A nejbezcitnější z nich? Spencer pláče na prahu Tobyho dveří a prosí ho, aby ji pustil dovnitř. Mona sedí tiše u stolu a popíjí víno, připravené k oslavě jejich výročí.
9. Mona soupeří se Spencer
Mona se Spencer jsou asi nejchytřejší osoby v seriálu. Sledovat je při souboji akademického desetiboje bylo opravdu úžasné. A jsme si jistí, že by Mona zvládla seřadit státy bývalého Sovětského svazu podle zalidnění a HDP.
Mona navštěvuje Spencer v Radley
Mona přichází do Radley, aby navštívila Spencer a dala sušenky své oblíbené sestřičce Sybile. Pronese ke Spencer krátkou řeč: "Podívej se, co se všechno stalo od té doby, kdy jsi mi dala košem na naší krátké projížďce v horách. Všechno to zklamání, všechna bolest a všechny ztráty jen kvůli tomu, že jsi byla umíněná. Ale věřím ve druhou šanci. Jsem velkorysý člověk."
11. Monino setkání s Wrenem
Mona se vrací do Radley po tom, co se přiznala k vraždě Wildena a má sezení s doktorem Wrenem. Jako vždy má situaci pod kontrolou: "Proč bych k vám vůbec měla být upřímná?… Mimochodem, zapomněl jste "G" ve slově diagnóza."
12. Mona říká Arie, aby to překousla
Aria nebyla ani trochu nadšená z toho, že Mona randí s jejím bratrem Mikem. Když kvůli tomu na Monu udeří. Mona svolá Ariu a ostatní Lhářky, kvůli tomu, že jí ,vyrazily ze skupiny': "No, jsem už otrávená z toho, jak si se mnou hrajete a našla jsem si nové kamarády. Takže to prostě překousni Ario."
13. Mona v černobílé epizodě
Mona do Spenceřina filmu-noir skvěle zapadla. Její kožich. Její zastřený hlas. Její dvojsmysly. Nejlepší scéna z této epizody byla, když se Mona odrážela v tuctu zrcadel. A jak se s Ezrou schovávali ve stínu bylo taky super.
14. Mona "zachraňuje" Alison
Bavily nás všechny flashbacky, ve kterým jsme se potkali se 'šprtíkem Monou', ale flashback z finále 4. série byl briliantní. Mona narazila na Alison na rohu ulice a přesvědčila jí, aby předstírala svou smrt. Mona, která si hraje na naivní holčičku, mezitím co spřádá svou -A hru, je prostě dokonalá.
15. Mona pomáhá Lhářkám
Na tomto seznamu nesmí chybět Moniny poslední scény. V poslední epizodě riskovala svůj život, jen aby pomohla Lhářkám, a tím odčinila vše, co jim dříve provedla. Když se nabourala do policejního systému, bylo jasné, že Mona je nejschopnější člověk v celém Rosewoodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama