CHRISTMAS SPECIAL - SPOILERS

8. září 2014 v 19:31 | • Black hoodie |  Spoilery

Marlene King v roli scénáristky i režisérky Producentka seriálu, Marlene King, píše scénáře, ale i režíruje - a tato extra epizoda bude celá její. V dubnu napsala na Twitteru: "Jsem nesmírně nadšená z toho, že budu psát Vánoční epizodu. A také jí zrežíruju! @PLLlittletheory" Tak snad bude epizoda skvělá.
Název: "How the -A Stole Christmas". (Jak -A ukradla Vánoce)
Zní to hrozivě? Vánoční epizoda je pojmenovaná podle filmu "Jak Grinch ukradl Vánoce". Takže nejspíš můžeme zapomenout na sváteční pohodou atmosféru, pokud je v tom -A nějak zakomponovaná.

Santovy trenky pro všechny. No, pro všechny asi úplně ne, ale Marlene na Twitteru zveřejnila, že: "Trenky se Santou bude mít víc chlapců".
Hanna je na hraně. Tím je myšleno, že se i nadále bude oblékat v punkovém stylu. Marlene King zveřejnila na istagramu fotografii z natáčení, na které je Hanna v tričku Rocnk'n'Roll a nazvala jí: "O svátcích trochu na hraně. @itsashbenzo na place."

Příchod nové královny. Před měsícem napsala Marlene na Twitteru: "Vězte, jakou předzvěst anděl přináší. Sláva nové královně. #MajorPllHoli­dayClue" Takže v Rosewoodu se objeví nová královna (školy?). Nějaké nápady, kdo by to mohl být?
Možný návrat paní DiLaurentisové? Ano, paní D. by měla být mrtvá, ale už to někoho někdy v Rosewoodu zastavilo? Marlene na Instagramu zveřejnila fotku paní D. usmívající se do kamery a napsala k ní komentář: Jsem ráda, že mám tuhle dámu opět na place. #CreepyMrsD." Tak jen doufejme, že půjde o flashback a v Rosewoodu nám nezačnou vstávat lidé z mrtvých jak se jim zachce.

Paige se v této epizodě objeví. I když není jisté, jak to teď mezi Emily a Paige je, ale Paige bude definitivně speciální Vánoční epizody součástí. Marlene dala na Instagram fotku Lindsey Shaw, jak se usmívá na verandě. Tak třeba Vánoční díl potěší fanoušky Paily. ;)

Čas začne utíkat rychleji. Nebojte, z Rosewoodu se nám nestává žádný sci-fi seriál, ve kterém by byl někdo schopný zastavit čas nebo ho urychlit. Ale Marlene napsala: "Čas v Rosewoodu ubíhá opravdu HODNĚ POMALU. Je to pro nás skoro magický živel. Jelikož chceme, aby měl seriál ještě další série, natahujeme to a čas moc neběží. Ale po Vánoční epizodě trochu zrychlíme a v létě na konci maturitního ročníku se objevíme dříve než by se dalo čekat."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama